im. Władysława Łokietka
w Lubaszczu
line decor
  
line decor
 
 

 
 

 
 

Rozstrzygnięto konkurs fotograficzny
„Bliżej pasji dalej od uzależnień”.

 

.              Konkurs fotograficzny zorganizowany przez Komendę Powiatowej Policji  w Nakle nad Notecią - wyniki
W Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią rozstrzygnięto konkurs fotograficzny „Bliżej pasji dalej od uzależnień”.
Konkurs ten jest inicjatywą nakielskich policjantów, a jego współorganizatorami Gminne Komisje Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Do udziału w konkursie zaproszono młodzież  szkół podstawowych oraz  ponadpodstawowych z terenu powiatu nakielskiego.
Zadaniem uczestników było wykonanie fotografii odpowiadającej tematycznie nazwie przedsięwzięcia. Technika wykonania pracy była dowolna.
Cele konkursu to promocja zdrowego stylu życia wolnego od nałogów oraz popularyzacja treści prozdrowotnych, ze szczególnym uwzględnieniem profilaktyki używania tytoniu oraz profilaktyki substancji psychoaktywnych m.in. narkotyków, dopalaczy oraz alkoholu.
W grupie szkół ponadpodstawowych  III miejsce zdobyła Żaklina Sroka z Zespołu Szkół im. Władysława Łokietka w Lubaszczu. Podziękowane za udział w konkursie otrzymała Natasza Rozpłoch, uczennica ZS w Lubaszczu.
Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Gminne Komisje Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z Nakła, Szubina, Kcyni, Mroczy i Sadek.


klik

 
 

 

home

ZAJĘCIA DODATKOWE

SUKCESY UCZNIÓW

STUDIO FITNESS
zapraszamy

PRZYJAZNA SZKOŁA

           
zapraszamy zapraszamy zapraszamy